Change font size Change site colors contrast
Styl życia

5 dobrych filmów i seriali na najbliższy weekend.

21 sierpnia 2020 / The Mother Mag

Letni weekend.

Można go spędzić na wiele sposobów, ale najczęstszym scenariuszem jest szukanie #motherlifebalance i oczekiwanie chwili, gdy będzie można rzucić się na kanapę z czymś dobrym do jedzenia, pełnym glutenu i parmezanu. Nie po to ktoś wymyślił Netflix i HBO GO, by przerzucać kanały w tv, prawda? Oto 5 dobrych filmów i seriali na najbliższy weekend. Nie ma za co. :)

Umówmy się, na więcej raczej nie znajdziesz czasu. Faktem jest, że jeśli znajdziesz czas na jeden film – obejrzany od początku do końca – to i tak będzie fantastycznie.

W tytule zawarto słowo ,,dobrych”. Umówmy się – dobre, w przypadku macierzyństwa i weekendu, to po prostu coś, co oderwie myśli, co zrelaksuje. Tylko tyle i aż tyle. Gotowe?

Greenleaf

,,Greenleaf” to serial na Netflixie, który opowiada o rodzinie pastora. Ten skromny opis nie oddaje klimatu tego serialu, tych intryg rodem z ,,Dynastii”, tych zwrotów akcji, nieszczerych intencji i pogoni za pieniędzmi. Polecamy bardzo serdecznie!

 

 

Unacknowledged

Wierzysz w istnienie UFO?

Jest mnóstwo teorii spiskowych na ten temat, ale gdy wypowiadają się osoby kiedyś piastujące bardzo wysokie stanowiska, gdy mówią o tym, co same widziały i o tajemnicy, której musiały dotrzymać… zaczynają się pojawiać pytania.

Ten film dokumentalny da Ci do myślenia. Nie bój się, nie jest straszny. Nie ma tam niepokojących zdjęć. Raczej strategia dezinformacji i próba odpowiedzi na pytania, jaki interes miały głowy państw, by utrzymać istnienie UFO w tajemnicy.

 

 

Aniołki Charliego

Tak! Są już nowe Aniołki. Z nową obsadą i nowymi przygodami. Na HBO.

Czy są zaskakujące? Raczej nie. Czy odmóżdżają po ciężkim tygodniu – zdecydowanie tak. 🙂

Nie spodziewajcie się ambitnych dialogów. Natomiast #girlpower lśni jak złoto! 🙂

 

 

 

McImperium

Wiesz, na czym polega potęga McDonald’s?

Między innymi na tym, że o każdej porze dnia i nocy, bez względu na porę roku czy szerokość geograficzną, gdy zamówisz hamburgera w obojętnie jakim fast foodzie oznaczonym żółtą literą M, smak zawsze będzie taki sam.

Ale przecież nie mogło tak być od początku. I nie było. Ta historia Was porazi i zachwyci. Takie to proste, a takie trudne. Sukces na literę M. 🙂

 

 

Ktoś całkiem obcy

Nie jest to najnowzy film, ale istnieje dośc duża szansa, że jeszcze go nie widziałaś. A warto, szczególnie, jeśli nie możesz pozwolić sobie na durną komedię romantyczną, bo musisz iśc na kompromis ze swoim facetem. Zatem ,,Ktoś całkiem obcy” będzie świetnym wyborem.

Co jest w nim takiego fajnego, oprócz Halle Berry? To, że tylko Ci się wydaje, że wiesz, o co chodzi w tym filmie i że trzymasz rękę na pulsie. Zakończenie jest totalnie zaskakujące!

 

 

 

To nasze typy na najbliższy weekend.

Którą opcję wybierasz?

Styl życia

Najlepsze sposoby na stres według redakcji The Mother MAG!

13 września 2020 / Monika Pryśko

Czy istnieją magiczne sposoby na stres?

Nie wiem, chyba nie. Niektórzy mówią, by wszystko przyjmować na chłodno, by nie przejmować się rzeczami, które od nas nie zależą. Inni uważają, że wystarczy 5 km na bieżni albo dłuuugi spacer po lesie.

Mother-Life Balance to zdecydowanie mój plan na macierzyństwo po urodzeniu drugiego dziecka.

Sylwia Luks

The Mother Mag to mój ulubiony magazyn z którego czerpię wiele porad życiowych oraz wartościowych treści!

Leszek Kledzik

The Mother Mag logo