Rozmowy

,6 pytań do’, czyli mini wywiad z Mają Bohosiewicz

1 maja 2018 / Monika Pryśko

Wydaje Wam się, że ją znacie, nawet jak nie bardzo, to na pewno trochę.

Ale na tyle, by umieć powiedzieć - lubię tę dziewczynę. Szczera, zadziorna, dowcipna, pewna siebie i bardzo, bardzo ambitna. Skąd wiem? Bo taka wydaje się być Maja Bohosiewicz. Ja też znam ją przecież ,,tylko’’ z telewizji i Instagrama. Stwierdziłam, że takich właśnie kobiet potrzebujemy w cyklu naszych krótkich wywiadów....

Wydaje Wam się, że ją znacie, nawet jak nie bardzo, to na pewno trochę. Ale na tyle, by umieć powiedzieć – lubię tę dziewczynę. Szczera, zadziorna, dowcipna, pewna siebie i bardzo, bardzo ambitna. Skąd wiem? Bo taka wydaje się być Maja Bohosiewicz. Ja też znam ją przecież ,,tylko’’ z telewizji i Instagrama.

Stwierdziłam, że takich właśnie kobiet potrzebujemy w cyklu naszych krótkich wywiadów. 100% inspiracja i 6 krótkich pytań.

Jaki masz pomysł na swoje macierzyństwo?

Biorąc pod uwagę, że zdarza mi się wyjść z domu do pracy i wrócić po 12h z planu zdjęciowego, a taki tryb trwa czasami 3 miesiące, ciężko wtedy mówić o wychowywaniu, granicach i zasadach.

Wtedy wpadam do domu, podrzucam dzieci do góry, rozdaje czekoladę, włączam muzykę, tańczymy i śpimy razem.

W naszym domu panuje kilka stałych niezmiennych –  dużo przytulania, dużo kaszy jaglanej, zero przemocy, a inne zasady tworzą się na bieżąco.

Twoje dziecko pyta – mamo, co robisz w życiu? – co odpowiadasz?

Najbardziej skomplikowane zdanie jakie jest w stanie wypowiedzieć mój syn to: „Ołał, tak, mamu.”  Ale jeżeli kiedyś zapyta, to powiem, że jestem aktorką, gram w serialach, filmach, teatrze, prowadzę świetny profil na Instagramie, mam swój biznes, chodzę na jogę i jestem Mamusią oraz NieŻoną Tatusia. Chociaż jak zapyta to może będę już żoną?

Jaki jest twój ulubiony kobiecy rytuał?

Uwielbiam spotykać się z moimi przyjaciółkami i po babsku gadać, rozmawiać, opowiadać i plotkować. Jestem uzależniona od codziennych spotkań z moją siostrą i z przyjaciółkami, których trochę mam.

A moja najlepsza przyjaciółka Julka Oleś choć mieszka 300km ode mnie, jest ze mną na co dzień około 3h telefonicznie. Mamy sobie TYLE do opowiedzenia…

 

Która rzecz dała Ci ostatnio najwięcej satysfakcji?

Bardzo dużo satysfakcji daje mi fakt, że ludziom podoba się nasz serial „Za Marzenia”. Co tydzień dostaję informacje, że jest świetny, dobrze zagrany, ciekawy. A to miód na serce aktorki…

Spontanicznie czy z kalkulatorem? Jak warto wg Ciebie podchodzić do życia?

Nie byłam typem mat-fizu, więc do życia i decyzji podchodzę z sercem na spontanie.

Najlepsze w moim życiu rzeczy i osoby spotkały mnie przez przypadek, bez planu… więc może to większy kalkulator rządzi naszym spontanem?

Czym jest według Ciebie hasło Mother-Life Balance?

Nie znam tego hasła. Czy to coś na zasadzie, „kiedyś pojadę sama z mężem na wakacje, będę piła alkohol, uprawiała miłość i przez 5h nie myślała w ogóle o dzieciach”?

 

Rozmowy

Karina Kończewska – rozmowa o miłości

18 czerwca 2019 / Monika Pryśko

Karina Kończewska to jedna z bohaterek 5 numeru The Mother MAG.

Jakimi hasztagami podpisałaby swoje życie? Na pewno #cancersurvivor #mommy #blogger #tattoo. Ale to przecież tylko ułamek. Ta dziewczyna marynarza to silna babka. Nie lubi mdłych emocji, nie lubi mdłego makijażu. Lubi mocno żyć, mocno kochać, bo wie, że los rozdaje różne karty. Ale póki jest dziś, to trzeba żyć tak, by to...

Karina Kończewska to jedna z bohaterek 5 numeru The Mother MAG.

Jakimi hasztagami podpisałaby swoje życie? Na pewno #cancersurvivor #mommy #blogger #tattoo. Ale to przecież tylko ułamek.

Ta dziewczyna marynarza to silna babka. Nie lubi mdłych emocji, nie lubi mdłego makijażu. Lubi mocno żyć, mocno kochać, bo wie, że los rozdaje różne karty.

Ale póki jest dziś, to trzeba żyć tak, by to życie smakowało jak szampan na jej własnym weselu.

Karina Kończewska – rozmowa o miłości


Mother-Life Balance to zdecydowanie mój plan na macierzyństwo po urodzeniu drugiego dziecka.

Sylwia Luks

The Mother Mag to mój ulubiony magazyn z którego czerpię wiele porad życiowych oraz wartościowych treści!

Leszek Kledzik

The Mother Mag logo