Change font size Change site colors contrast
Moda

Spring Alert z Volcano

10 marca 2020 / The Mother Mag

Czy Ty również niecierpliwie wypatrujesz wiosny?

Bo my bardzo! Dziś jesteśmy w Olsztynie. Robimy zdjęcia dla Volcano - w końcu moda jest najczulsza na zmianę pory roku. Spacerujemy po Plaży Miejskiej nad jeziorem Ukiel i… marzniemy jak ostatnio. Słońce pięknie świeci, ale jak wieje!!!

Czy pamiętacie, że zimę również przywitaliśmy właśnie z marką Volcano, produkując sesję w Gdańsku? Wiało, było bardzo zimno, ale jak bardzo nam się podobało. Teraz było podobnie, choć bryza już nie morska, a warmińska. I też wspieraliśmy się mocną kawą i gorącą herbatą. No i zrobiliśmy trochę kilometrów po plaży – ale czego się nie robi dla dobrych zdjęć! 

Nasze #motherlifebalance idealnie wpisuje się w ideę ,,all conditions comfort’’.

Gdy zbiera się taka ekipa jak nasza, jest zabawnie i bardzo pracowicie. Dobrze się znamy i lubimy ze sobą pracować. Mamy nadzieję, że widać to na naszych zdjęciach!

Ale do rzeczy! Do rzeczy od Volcano. Wiosenna kampania marki jest inspiracją dla osób poszukujących  naturalności i prostoty, ale także tych, którzy nad życie cenią wolny czas i podróże! 

Nasze #motherlifebalance idealnie wpisuje się w ideę marki, czyli all conditions comfort. Bo przecież o to w życiu chodzi, by nam było wygodnie – nie tylko z myślami oraz ludźmi, którzy są obok, ale także w ubraniach, w których czujemy się komfortowo. 

Tak było i tym razem. Dzielni modele testowali w terenie kurtki przejściowe z nowej kolekcji (cała ekipa do dziś mówi, że tego dnia wszyscy musieliśmy PRZEJŚĆ na tryb wiosna robiąc sesję PRZEJŚCIOWEJ kolekcji), wiatr rozwiewał im włosy i zaróżowił policzki, ale postanowiliśmy zostawić to bez komentarza naszej wizażystki – naturalność jest w cenie! 

Doceń naturalność! 

Tę właśnie naturalność bardzo doceniamy w kolekcji Spring/Summer 2020, która zaprojektowana jest z myślą o maksymalnej harmonii. Bardzo liczyliśmy na komfort i marka Volcano nas nie zawiodła –  dobrze skrojone i swobodne fasony, przewiewne materiały, a także jeansy, które nie krępują ruchów – kto dużo podróżuje, ten wie, jak bardzo to jest ważne! I właśnie dlatego zaprosiliśmy naszych modeli na plażę, tam, gdzie nie ma miejsca na niewygodne ubrania i sztuczne materiały. 

Chcemy zwrócić Waszą uwagę na dwie ważne sprawy. Po pierwsze – harmonia z naturą. W kolekcji Spring/Summer 2020 została wyodrębniona linia Select, stworzona z bliskich naturze i przyjaznych alergikom materiałów, takich jak bawełna organiczna, która uprawiana jest na plantacjach bez udziału środków chemicznych czy lyocell, produkowany w oparciu o nietoksyczny rozpuszczalnik. A po drugie – ruch i aktywność. Projektanci Volcano przygotowali nową kolekcję również dla miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Sportowy styl kolekcji Spring/Summer 2020 to przede wszystkim luźne szorty, spodnie dresowe czy wygodne bluzy. Aby zapewnić maksymalny komfort termiczny, do uszycia ubrań w sportowym stylu wybrano tylko oddychające i chłonne materiały, co z pewnością docenisz podczas aktywnego dnia. 

Ponadczasowość!

Współprace z markami to dla nas wciąż wyzwanie, co nas bardzo cieszy. Stale myślimy o tym, co zrobić, by nasze zdjęcia i filmy przetrwały dłużej niż jeden sezon. By można było do nich wrócić nawet za dwa czy trzy lata. Chyba dążymy do tej słynnej ponadczasowości! 

Ale to dobrze, bo właśnie misją Volcano jest tworzenie kolekcji ponadczasowych, a nie tylko na jeden sezon. Projektanci zdecydowanie sprzeciwiają się modzie fast fashion (brawo dla nich!), świadomie wybierając materiały tak, aby wyróżniały się najwyższą jakością. A to znaczy, że w nowej kolekcji Volcano znajdziesz ubrania, które przez wiele lat będą tworzyły bazę do Twoich casualowych stylizacji. Bardzo nam się to podoba! 

 

PRODUKCJA The Mother MAG
FILM Emilia Pryśko
STYLIZACJA Agata Bałdyga Doradca Stylu
MUA & HAIR Beata Miszkiewicz-Grabowska
MODELE Jesika Biedunkiewicz i Filip Siuchta
UBRANIA Volcano
BUTY Sizeer

Dzieci

Rodzinna harmonia w stylizacjach Matki i Córki – Sukienki Pauka

28 listopada 2023 / The Mother Mag

W życiu każdej kobiety istnieje szczególny moment, kiedy zaczyna doceniać nie tylko piękno relacji matki z córką, ale również możliwość dzielenia się ze sobą nie tylko uczuciami, ale i stylem.

To wspaniałe uczucie, kiedy moda staje się nie tylko formą wyrażania siebie, ale również sposobem na budowanie niezwykłych więzi.

W życiu każdej kobiety jedna z najpiękniejszych i najintensywniejszych relacji kształtuje się między matką a córką. To więź, która ewoluuje wraz z biegiem lat, wzbogacając się o doświadczenia, radości, i wyzwania życiowe. W miarę jak córka rośnie, ta niezwykła więź przenika różne aspekty ich życia, tworząc wyjątkową historię pełną ciepła, zrozumienia i bezwarunkowej miłości.

Relacja matka-córka to nie tylko kwestia wspólnych chwil spędzonych przy rozmowach czy uroczystościach rodzinnych, ale również pewnego rodzaju dziedzictwa emocjonalnego i wartości przekazywanych z pokolenia na pokolenie. To właśnie w tej relacji tkwi niezwykła siła, zdolna pokonywać wszelkie przeciwności losu, budując jednocześnie trwałe wspomnienia.

Wraz z upływem czasu, matka staje się nie tylko opiekunką i przewodnikiem, ale również przyjaciółką i mentorką córki. To w matczynej miłości i wsparciu młoda kobieta znajduje nie tylko ukojenie w trudnych chwilach, ale również inspirację do rozwoju i odnalezienia własnej drogi. Z drugiej strony, matka, dzięki relacji z córką, odkrywa świeżość spojrzenia na świat, ucząc się elastyczności i nowych form porozumienia.

W kontekście wspólnych stylizacji, takich jak te oferowane przez markę Pauka Paulina Chmielewska, relacja matka-córka przybiera nowy wymiar. Staje się ona przestrzenią do dzielenia się nie tylko modową wrażliwością, ale również budowania wspólnego stylu życia. To nie tylko ubrania, ale także wyraz artystycznej jedności, w której elegancja, subtelność i unikalność przenikają się nawzajem.

Stylizacje matki i córki to nie tylko modowy zabieg, ale przede wszystkim sposób na budowanie trwałych więzi. W chwilach, gdy czas zazwyczaj płynie zbyt szybko, a chwile razem spędzane stają się skarbem, stylizacje od Pauka Pauliny Chmielewskej stają się manifestem rodzinnego współbrzmienia. Zestawiając eleganckie fasony z delikatnymi wzorami, marka ta przenosi nas w świat subtelnej kobiecości, tworząc jednocześnie przestrzeń do wyrażania siebie.

Sukienki Pauka  to nie tylko wybór ubioru, to przede wszystkim decyzja o wspólnym odkrywaniu urody chwil spędzanych razem. Wraz z córką w jednolitych kreacjach stajemy się częścią pięknego obrazu, który mówi o wspólnych pasjach i wzajemnej trosce. Każda sukienka tej marki to nie tylko ubranie, ale opowieść o miłości, zrozumieniu i harmonii, które przenikają pokolenia.

Pragniemy również podzielić się radosną informacją ! Do końca grudnia czeka na Was wyjątkowa oferta – aż 10% zniżki na każdy zestaw sukienek dedykowany dla mamy i córki! To doskonała okazja, aby podkreślić wyjątkową relację między Wami, ubierając się w stylu Pauka. Znajdź zestaw dla Ciebie i córki.

Niech każdy dzień stanie się wyjątkową podróżą w świat stylu i rodzinnego piękna!

Niezapomniane chwile, spędzane we wspólnych stylizacjach, stają się nie tylko okazją do utrwalenia pięknych chwil na zdjęciach, ale również budowania pamięci rodzinnej. Sukienki Pauka podkreślają urodę zarówno matki, jak i córki, jednocześnie pozwalając na wyrażenie swojej indywidualności.

To właśnie w tych chwilach jedność stylu staje się manifestem jedności serc.

Niech więc sukienki Pauka staną się nie tylko elementem garderoby, ale także symbolem rodzinnej bliskości. Niech ta marka towarzyszy nam w każdym ważnym momencie, podkreślając piękno więzi między matką a córką.

Bo w końcu prawdziwa elegancja zaczyna się od serca i rozkwita, kiedy dzielimy ją z najważniejszymi dla nas osobami.

Warto zatem zanurzyć się w świat stylizacji, które nie tylko podkreślają urodę zarówno matki, jak i córki, ale przede wszystkim umożliwiają wyrażenie emocji, tworząc wspólne, niezapomniane chwile

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

Mother-Life Balance to zdecydowanie mój plan na macierzyństwo po urodzeniu drugiego dziecka.

Sylwia Luks

The Mother Mag to mój ulubiony magazyn z którego czerpię wiele porad życiowych oraz wartościowych treści!

Leszek Kledzik

The Mother Mag logo